26
Feb

Clasamente

   Posted by: admin   in Diverse

Clasamentele competiţiilor judeţene Decembrie 2008

===================================================================================
Campionatul Judeţean Feminin de GO- Brăila 2008
Brăila, România, dec2008,
timp 45min, byoyomi 30 sec

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5    6   Pt  SOS  SOSOS
  1 Iacob, Liliana        4k Bra  5    6+   2+   3+  --   --    2+  4    13     66
  2 Coman, Gabriela       4k Bra  4    8+   1-   5+   4+   3+   1-  4    20     71
  3 Pirvu, Andreea        4k Bra  3    7+   4+   1-  --    2-  --   2    14     52
  4 Vlad, Diana          10k Bra  3    5+   3-   6+   2-  --   --   2    12     57
  5 Toma, Ruxandra       11k Bra  3    4-   7+   2-   6+  --   --   2    11     51
  6 Calnegru, Laura      17k Bra  2    1-   8+   4-   5-  --   --   1    12     44
  7 Chiscaneanu, Adelina 19k Bra  2    3-   5-   8+  --   --   --   1     7     33
  8 Dobre, Andreea       18k Bra  1    2-   6-   7-  --   --   --   0     8     39
===================================================================================

Campionatul Judeţean de GO- Brăila 2008 (seniori)
Facultatea de Inginerie Brăila,
România, 6-7 dec 2008,
time 40 min, byoyomi 30 sec
Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5    6    7   Pt  SOS  SOSOS
  1 Iugulescu, Dan        2d Bra  6   10+   6+ free   4-   5+   3+   2+  6    30    153
  2 Caraivan, Alexandru   3d Bra  5    9+   8+ free   3-   6+   4+   1-  5    29    146
  3 Toma, Iulian          3d Bra  5  free   5+  --    2+  --    1-   4+  4    23    123
  4 Deaconu, Lucian       5d Bra  4   12+   7+  --    1+  --    2-   3-  3    21    103
  5 Toma, Theodor         1d Bra  4  free   3-   9+   8+   1-  --   --   3    20     97
  6 Nicolaie, Lucian      2d Bra  4   13+   1-  11+   7+   2-  --   --   3    19     89
  7 Vasiloanca, Codrin    1d Bra  3   11+   4-  10+   6-  --   --   --   2    14     60
  8 Stochita, Ionut       1k Bra  3   14+   2- free   5-  --   --   --   2    13     68
  9 Coman, Gabriela       4k Bra  3    2-  14+   5-  --   --   --   --   1    11     55
 10 Gatea, Mihai          7k Bra  3    1-  13+   7-  --   --   --   --   1    11     51
 11 Albu, Catalin         2k Bra  3    7-  12+   6-  --   --   --   --   1     9     40
 12 Carp, Gabriel         5k Bra  2    4-  11-  --   --   --   --   --   0     7     30
    Coman, Fanel          9k Bra  2    6-  10-  --   --   --   --   --   0     7     30
 14 Pintilie, Costel      4k Gal  2    8-   9-  --   --   --   --   --   0     6     24

====================================================================

Campionatul Judetean de GO Brăila- calificări sub 14 ani

Sc24 Brăila, România, 27nov2008,
time 30 min, byoyomi 30sec

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4   Pt  SOS  SOSOS
  1 Calnegru, Laura      18k S31  4   10+   5+   8+   9+  4     9     39
  2 Bolohov, Sabina      19k S23  4   20+  12+   3+   4+  4     9     35
  3 Chiscaneanu, Adelina 19k S31  3    9+  14+   2-   8+  3    10     38
  4 Parlog, Gabriel      19k S23  3   18+   7+  11+   2-  3    10     33
  5 Adetu, Iulian        19k S31  3   19+   1-  15+  13+  3     9     33
  6 Dobre, Andreea       19k S31  3   15+   8-  18+  11+  3     7     35
  7 Mocioc, Victor       19k S31  3   24+   4-  16+  10+  3     7     32
  8 Savin, Adrian        19k S31  2   21+   6+   1-   3-  2    11     33
  9 Fratila, Stefan      20k S24  2    3-  21+  12+   1-  2    10     34
 10 Frumuzache, Alex     20k S24  2    1-  20+  19+   7-  2     9     32
 11 Barac, Gabriel       19k S31  2   23+  13+   4-   6-  2     8     33
 12 Tudose, Olguta       19k S31  2   17+   2-   9-  23+  2     8     31
 13 Tancu, Nicusor       20k S24  2   22+  11-  14+   5-  2     8     30
 14 Ion, Marinela        20k S24  2   16+   3-  13-  22+  2     8     29
 15 Mocanu, Marius       20k S24  2    6-  24+   5-  18+  2     7     32
 16 Ciuciu, Ioan         20k S23  2   14-  23+   7-  19+  2     6     32
 17 Sora, Cornel         20k S23  2   12-  19-  23+  21+  2     4     32
 18 Goczi, Geanina       20k S24  1    4-  22+   6-  15-  1     9     29
 19 Pascu, Fanica        20k S24  1    5-  17+  10-  16-  1     9     28
 20 Cojocaru, Mihaela    20k S24  1    2-  10-  21-  24+  1     7     32
    Pavel, Ionela        20k S24  1    8-   9-  20+  17-  1     7     32
 22 Ene, Emil            20k S24  1   13-  18-  24+  14-  1     5     32
 23 Dobre, Lucica        21k S24  0   11-  16-  17-  12-  0     8     26
 24 Udrea, Oana          20k S24  0    7-  15-  22-  20-  0     7     26

========================================================================

Campionat Judeţean de GO - Brăila 2008
Calificări 10-12 ani
Sc24 Brăila, 27 nov 2008,
timp 30 min, byoyomi 30sec

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3   Pt  SOS  SOSOS
  1 Tibuleac, Marius     20k S21  3    8+   7+  11+  3     6     14
  2 Busurca, Xenia       20k S21  3   10+  19+   9+  3     5     14
  3 Toader, Ionut        20k S21  3   14+  15+   6+  3     4     20
  4 Bounegru, Florin     17k S23  3   25+  16+  14+  3     2     20
  5 Kirilov, Florin      20k S21  3   16+  25+  17+  3     2     18
  6 Tatu, Roxana         20k S24  2   12+  13+   3-  2     7     10
  7 Dumitrescu, Mihail   20k S24  2   20+   1-  18+  2     5     15
  8 Caldararu, Ciprian   20k S24  2    1-  20+  22+  2     5     14
  9 Vasile, Alexandra    20k S21  2   21+  22+   2-  2     5     13
 10 Kirilov, Laurentiu   20k S21  2    2-  23+  21+  2     5     12
 11 Florea, Madalina     20k S21  2   27+  18+   1-  2     4     15
 12 Arghir, Catalin      20k S24  2    6-  26+  15+  2     3     18
 13 Dan, Marius          20k S24  2   26+   6-  24+  2     3     15
 14 Viliman, Adrian      20k S24  1    3-  17+   4-  1     7     11
 15 Klier, Costel        20k S24  1   19+   3-  12-  1     6     11
 16 Eugorof, Constantin  20k S21  1    5-   4-  28+  1     6      7
 17 Anghel, Angela       20k S24  1   23+  14-   5-  1     5     12
    Munteanu, Marina     20k S24  1   24+  11-   7-  1     5     12
 19 Anghel, Nicusor      20k S24  1   15-   2-  26+  1     4     16
 20 Caldararu, Americanu 20k S24  1    7-   8-  27+  1     4     14
 21 Gaman, Georgiana     20k S24  1    9-  28+  10-  1     4     13
    Parfente, Cosmin     20k S24  1   28+   9-   8-  1     4     13
 23 Codreanu, Cristina   20k S24  1   17-  10-  25+  1     3     17
 24 Sacagiu, Florentina  20k S24  1   18-  27+  13-  1     3     12
 25 Iconaru, Alexandra   20k S24  0    4-   5-  23-  0     7      7
 26 Frumuzache, Marius   20k S24  0   13-  12-  19-  0     5     10
 27 Orzan, Nadine        20k S24  0   11-  24-  20-  0     4     11
 28 Burlacu, Marian      20k S24  0   22-  21-  16-  0     3     14

=======================================================================

Campionat Judeţean de GO - Brăila 2008
Calificări 10 ani

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5    6   Pt  SOS  SOSOS
  1 Iacob, Alexandru      4k Bra  5    3+   4+   2+  --   --    2+  4    12     64
  2 Tugui, Diana         17k Bra  3    6+   5+   1-  --    3+   1-  3    18     59
  3 Costache, Alexandru  19k Bra  3    1-   7+   5+   4+   2-  --   3    16     58
  4 Albu, Pavel Gabriel  20k Bra  3    7+   1-   6+   3-  --   --   2    12     45
  5 Scutaru, Laura       19k Bra  3    8+   2-   3-   6+  --   --   2     9     51
  6 Vasilescu, Gabriel   20k Bra  2    2-   8+   4-   5-  --   --   1    10     46
  7 Lazarescu, Sanziana  20k Bra  2    4-   3-   8+  --   --   --   1     7     35
  8 Tudor, Raluca        20k Bra  1    5-   6-   7-  --   --   --   0     7     26
==================================================================================

Campionat Judeţean de GO - Brăila 2008
12 ani
Sc24 Brăila, 27 nov 2008,
timp 30 min, byoyomi 30sec

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3   Pt  SOS  SOSOS
  1 Tibuleac, Marius     20k S21  3    8+   7+  11+  3     6     14
  2 Busurca, Xenia       20k S21  3   10+  19+   9+  3     5     14
  3 Toader, Ionut        20k S21  3   14+  15+   6+  3     4     20
  4 Bounegru, Florin     17k S23  3   25+  16+  14+  3     2     20
  5 Kirilov, Florin      20k S21  3   16+  25+  17+  3     2     18
  6 Tatu, Roxana         20k S24  2   12+  13+   3-  2     7     10
  7 Dumitrescu, Mihail   20k S24  2   20+   1-  18+  2     5     15
  8 Caldararu, Ciprian   20k S24  2    1-  20+  22+  2     5     14
  9 Vasile, Alexandra    20k S21  2   21+  22+   2-  2     5     13
 10 Kirilov, Laurentiu   20k S21  2    2-  23+  21+  2     5     12
 11 Florea, Madalina     20k S21  2   27+  18+   1-  2     4     15
 12 Arghir, Catalin      20k S24  2    6-  26+  15+  2     3     18
 13 Dan, Marius          20k S24  2   26+   6-  24+  2     3     15
 14 Viliman, Adrian      20k S24  1    3-  17+   4-  1     7     11
 15 Klier, Costel        20k S24  1   19+   3-  12-  1     6     11
 16 Eugorof, Constantin  20k S21  1    5-   4-  28+  1     6      7
 17 Anghel, Angela       20k S24  1   23+  14-   5-  1     5     12
    Munteanu, Marina     20k S24  1   24+  11-   7-  1     5     12
 19 Anghel, Nicusor      20k S24  1   15-   2-  26+  1     4     16
 20 Caldararu, Americanu 20k S24  1    7-   8-  27+  1     4     14
 21 Gaman, Georgiana     20k S24  1    9-  28+  10-  1     4     13
    Parfente, Cosmin     20k S24  1   28+   9-   8-  1     4     13
 23 Codreanu, Cristina   20k S24  1   17-  10-  25+  1     3     17
 24 Sacagiu, Florentina  20k S24  1   18-  27+  13-  1     3     12
 25 Iconaru, Alexandra   20k S24  0    4-   5-  23-  0     7      7
 26 Frumuzache, Marius   20k S24  0   13-  12-  19-  0     5     10
 27 Orzan, Nadine        20k S24  0   11-  24-  20-  0     4     11
====================================================================

Campionat Judeţean de GO - Brăila 2008
14 ani

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5    6   Pt  SOS  SOSOS
  1 Toma, Theodor         1d Bra  5    7+   4+   2+  --   --    2+  4    11     56
  2 Iacob, Alexandru      4k Bra  3    8+   3+   1-  --    3+   1-  3    17     57
  3 Bounegru, Florin     17k Bra  3    6+   2-   5+   4+   2-  --   3    14     67
  4 Calnegru, Laura      17k Bra  3    5+   1-   6+   3-  --   --   2    13     45
  5 Chiscaneanu, Adelina 18k Bra  3    4-   7+   3-   6+  --   --   2    10     46
  6 Tudose, Olguta       19k Bra  2    3-   8+   4-   5-  --   --   1    10     44
  7 Vladescu, Marina     20k Bra  2    1-   5-   8+  --   --   --   1     9     28
  8 Costache, Alexandru  19k Bra  1    2-   6-   7-  --   --   --   0     7     36
=====================================================================================

Campionat Judeţean de GO - Brăila 2008
16 ani

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5    6   Pt  SOS  SOSOS
  1 Toma, Theodor         1d Bra  5    7+   4+   2+  --   --    2+  4    11     58
  2 Iacob, Alexandru      4k Bra  3    6+   3+   1-  --    3+   1-  3    18     58
  3 Toma, Ruxandra       11k Bra  3    8+   2-   5+   4+   2-  --   3    13     66
  4 Bounegru, Florin     17k Bra  3    5+   1-   6+   3-  --   --   2    13     44
  5 Calnegru, Laura      17k Bra  3    4-   7+   3-   6+  --   --   2    10     45
  6 Chiscaneanu, Adelina 18k Bra  2    2-   8+   4-   5-  --   --   1    10     48
  7 Tudose, Olguta       19k Bra  2    1-   5-   8+  --   --   --   1     9     28
  8 Vladescu, Marina     20k Bra  1    3-   6-   7-  --   --   --   0     7     32
===================================================================================

Campionat Judeţean de GO - Brăila 2008
18 ani

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5    6   Pt  SOS  SOSOS
  1 Toma, Theodor         1d Bra  5    7+   4+   2+  --   --    2+  4    11     56
  2 Coman, Gabriela       4k Bra  3    8+   3+   1-  --    3+   1-  3    17     57
  3 Iacob, Alexandru      4k Bra  3    6+   2-   5+   4+   2-  --   3    14     67
  4 Toma, Ruxandra       11k Bra  3    5+   1-   6+   3-  --   --   2    13     45
  5 Bounegru, Florin     17k Bra  3    4-   7+   3-   6+  --   --   2    10     46
  6 Calnegru, Laura      17k Bra  2    3-   8+   4-   5-  --   --   1    10     44
  7 Chiscaneanu, Adelina 18k Bra  2    1-   5-   8+  --   --   --   1     9     28
  8 Dobre, Andreea       19k Bra  1    2-   6-   7-  --   --   --   0     7     36
===================================================================================
CJBr12

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5    6   Pt  SOS  SOSOS
  1 Toma, Theodor         1d Bra  5    8+   3+   2+  --   --    2+  4    10     63
  2 Iacob, Alexandru      4k Bra  3    5+   4+   1-  --    3+   1-  3    19     56
  3 Bounegru, Florin     17k Bra  3    6+   1-   5+   4+   2-  --   3    16     59
  4 Costache, Alexandru  19k Bra  3    7+   2-   6+   3-  --   --   2    10     52
    Scutaru, Laura       19k Bra  3    2-   7+   3-   6+  --   --   2    10     52
  6 Bolohov, Sabina      19k Bra  2    3-   8+   4-   5-  --   --   1    10     45
  7 Tugui, Diana         17k Bra  2    4-   5-   8+  --   --   --   1     7     29
  8 Incrosnatu, Diana    20k Bra  1    1-   6-   7-  --   --   --   0     9     27
===================================================================================
Br-CJGO08-2KO16
===================================================================================
CJBr08-Jun
===================================================================================
CJFemBr-08
===================================================================================
CJRapid-08
===================================================================================
VN:F [1.1.5_471]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)